Filmowiec ślubny

Damian Hliwa

Nazywam się Damian Hliwa i jestem filmowcem ślubnym.

Tworzone przeze mnie filmy mają zazwyczaj postać reportażową, gdzie staram się oddać towarzyszące Wam emocje w trakcie najważniejszego dnia w życiu. 

Filmy, które posiadam w ofercie, są krótszą formą (do 10-30 minut), bowiem w tej długości czuję się najlepiej i jestem w staniej dostarczyć Wam najlepsze filmy, do których będziecie chcieli wracać.

Co mogę dla Was zrobić

Oferta filmu ślubnego

W swojej ofercie posiadam krótkie filmy ślubne w dwóch pakietach: bardziej teledyskowej formie do 10 minut oraz dłuższej formie 20 minut. W obu przypadkach – jeżeli będę miał wiele ciekawego materiału – długość może ulec wydłużeniu, więc to orientacyjne długości.

W obu przypadkach spędzam z Wami cały dzień – od przygotowań aż do północy.

Oba pakiety obejmują także mini-plener w dniu ślubu.

Koszty dojazdu każdorazowo kalkulowane są indywidualnie.

W przypadku chęci wykonania dodatkowej sesji plenerowej innego dnia, przy wyborze jednego z poniższych pakietów jest to około 500 zł. W takim wypadku zachęcam jednak do konsultacji i przejrzenia oferty tanich lotów w ciekawe miejsca (Włochy, Hiszpania, Portugalia, Francja), gdzie w podobnym koszcie do organizacji tego w Polsce jesteśmy w stanie wyrwać się na chwilę i nagrać dodatkowej ujęcia w zupełnie odmiennych okolicznościach i lokalizacjach.

Pakiet teledysk

Film ślubny do 10 minut

Klip/trailer do 2 minut

Pakiet film

Film ślubny do 20 minut

Klip/trailer do 2 minut

Kontakt

Działam zarówno na terenie wielkopolski, całego kraju, jak i poza jego granicami. Jeżeli chcecie poznać szczegółową ofertę i wolne terminy – zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez Instagram/Messenger.

Social Media